Wersje językowe

Pościel do łóżeczka - co jest ważne?

0
Jaka pościel dla dziecka?

Jaka pościel dla dziecka?

Sen to podstawa prawidłowego rozwoju malucha. Sprawdź więc, na co zwrócić uwagę przy jej wybieraniu.

Wygląd 

     • o kolorze pościeli dla niemowląt najczęściej decyduje płeć dziecka. Aktualny jest nadal trend, że dziewczynki śpią w różowym a chłopczyki w niebieskim kolorze pościeli. Jednak wielu rodziców chce poznać płeć dziecka dopiero podczas porodu, a przecież pościel do łóżeczka trzeba kupić i przygotować odpowiednio wcześniej, aby była uprana i uprasowana. Dlatego w naszym sklepie można znaleźć również kolory, które będą odpowiednie zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Do takich kolorów pościeli niemowlęcej z pewnością możemy zaliczyć kolor szary, ecru czy beżowy.   

     • wzory pościeli dziecięcej, które oferujemy w naszym sklepie bello4baby można podzielić na dwie podstawowe kategorie. Pierwsza z nich to haftowana pościel do łóżeczka, a druga to ta z tkanin z dziecięcymi motywami misiów, zwierzątek czy innych postaci. 

     • często pościel dla niemowląt jest uzupełnieniem lub dopełnieniem aranżacji dziecięcego pokoiku. To bardzo ważne, aby wszystko do siebie pasowało i było harmonijne, dlatego różnorodność pościeli bello4baby pozwala wybrać tą najwłaściwszą.

Jakość  

     • powiedzenie "im szybciej tym lepiej" to nie nasza domena! Pościele do łóżeczka oraz łóżeczka dziecięce wymagają zarówno czasu jak i precyzji podczas ich produkcji. Chociaż to bardzo czasochłonne zajęcia to przynoszą dużo satysfakcji, a potwierdzeniem naszej wysokiej jakości są opinie klientów i ich zadowolenie oraz fakt, że często polecają nas swoim znajomym przyszłym mamom

     •  jednak jakość to nie tylko dobre wykonanie. To tylko połowa sukcesu, a druga połowa to materiały dobrej jakości. Właśnie dlatego wszystkie nasze pościele dziecięce szyjemy z tkaniny bawełnianej. Tkaniny kupujemy od polskich producentów którzy posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Najważniejszym z nich jest certyfikat OKO-TEX, który pozwala używać  tkaniny dla pościeli w których będą spać niemowlęta.  

    • najbardziej naturalnym budulcem łóżeczek jest drewno. Łóżeczka, które sprzedajemy zrobiono z drewna sosnowego lub bukowego. Nie bez znaczenia jest też to aby było ono malowane wodnym, bezwonnym lakierem, który również musi posiadać atest pozwalający na malowanie nim łóżeczek. 

Cena  

     • na cenę wpływa wiele czynników. Ponieważ specjalizujemy się w zestawach pościeli dla niemowląt, wiele zależy od tego co zawiera dany zestaw. Nasze komplety mogą zawierać tylko poszewki i ochraniacz, ale są też takie, które liczą kilkanaście różnych produktów. Pozwala to na dobór odpowiedniego zestawu, który będzie miał wszystko, co niezbędne, ale też będzie mieścił się w konkretnym budżecie.

     • cena naszych pościeli uzależniona jest również od jakości materiałów, z których produkujemy i staranności wykonania. Wiemy, że nasi klienci zapamiętają jakość i trwałość kupionych przedmiotów, dlatego nie oszczędzamy na materiałach. Jednocześnie kupujesz bezpośrednio od producenta, dzięki czemu nasze ceny są bardzo konkurencyjne.    

Producent 

     • w ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się produkty, które zostały wyprodukowane w Polsce. Wiele ludzi rozczarowało się importowanym, tanim towarem, a kiedy chodzi o produkty dla ich dzieci nie chcą ryzykować i kupować od niesprawdzonych, czy nieznanych producentów.

     • w naszym sklepie bello4baby kupisz produkty, zarówno pościele jak i łóżeczka czy materace, które wyprodukowaliśmy w naszym polskim zakładzie produkcyjnym we współpracy z polskimi dostawcami i producentami niezbędnych komponentów. 

Jak widać odpowiedź na pytanie, jak wybrać pościel dla dziecka nie jest tak oczywista. Podczas zakupu trzeba bowiem wziąć pod uwagę naprawdę wiele czynników, z których każdy jest dla rodziców bardzo istotny.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl